OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 20 października 2013

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Głogowy 

Za tydzień proszę Głogową:

2. Na Papieski Fundusz Stypendialny zebraliśmy tydzień temu 925zł. Bóg zapłać!.

Kończy się Tydzień Miłosierdzia. Bóg zapłać za odzież, pościel, ręczniki, płody rolne dla Domu, w którym przebywają mężczyźni wychodzący z bezdomności. Dziś jeszcze Apostolstwo Miłosierdzia po Mszach Świętych zbierać będzie dobrowolne ofiary dla potrzebujących.

3. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny i przeżywamy Niedzielę Powołań. Klerycy z Seminarium Kaliskiego podczas Mszy Św. zbierają ofiary na Seminarium. Po Mszy Św. o godzinie 10 spotkają się z Ministrantami i Młodzieżą z naszej Parafii, na 12 zapraszają wszystkie dzieci.

4. Zapraszamy również na 16.30.  W kościele Koncert Muzyki Dawnej.

5. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe codziennie o godz. 17.30, w tygodniu Misyjnym będziemy pamiętać o tej ważnej intencji. Za tydzień na zakończenie Tygodnia Misyjnego zbiórka ofiar do puszek na Misje.

6. W poniedziałek po Mszy Św. Spotkanie Akcji Katolickiej.

7. We wtorek Wspomnienie Bł. Jana Pawła II.

8. W każdy czwartek po Mszy Św. Spotkanie dla osób, które chciałyby lepiej poznać Pismo Święte.

9. W piątek po Mszy Św. Spotkanie Apostolstwa Miłosierdzia.

10. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są kartki na Wymienianki. Można je przynosić do Biura Parafialnego lub wrzucić do koszyczka ze składką zaznaczając czy są to Wymienianki jednorazowe czy roczne. Ofiary składane przy tej okazji są dobrowolne.

11.Polecamy czasopisma- jest Opiekun, Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Gość. Jest też Kalendarz Diecezjalny po 4zł.

12. Organizujemy Pielgrzymkę na Kanonizację Jana Pawła II. Zapraszamy do udziału.

 

.