Aktualności

WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH 2 listopada 2014

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Orpiszewskiej. Za tydzień proszę ul. Orpiszewską (lewa strona: Kołodziej- Brajer). Bóg

zapłać również za odkurzenie okien i wykonanie pokrywy na cmentarzu…, za ładowanie śmieci (Zdzisław Hałas, Radosław Sobański)

2. Dziś I niedziela miesiąca -składka na wywóz śmieci.

3. W środę Nowenna do MBNP po Różańcu.

4. W tym tygodniu:

– I czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień. Mszę Św. o 9.00 i 18.00. Po Mszy Św. wieczornej Spotkanie Biblijne. W Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu tradycyjna modlitwa i Msza Św. w intencji Rodzin i w obronie Życia Poczętego od godziny 17.00. Zachęcam do udziału bezpośredniego lub przez transmisję.

-I piątek miesiaca: 9.00 Msza Św., 9.30-17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu. Spowiedź codziennie od 17.00.

Odwiedziny Chorych w piątek od 9.45. Proszę zgłaszać Chorych, którzy nie mają możliwości dotarcia do kościoła!

5. Wymienianki można jeszcze przynosić do Biura Parafialnego lub wrzucić do koszyczka ze składką zaznaczając czy są to Wymienianki jednorazowe, roczne czy różańcowe. Przez cały listopad o 17.30 Różaniec w intencji Zmarłych.

Można zaznaczyć dokładną datę kiedy chcemy ofiarować Różaniec w intencji Zmarłych.

6. Przypominam o możliwości ofiarowania Odpustów w intencji zmarłych w dniach od 1 do 8 listopada. Osoby, które 1 i 2 listopada będą na Mszy Św. i u Komunii Świętej mogą ofiarować Odpust w intencji Zmarłych. Od 1 do 8 listopada można też uzyskać Odpust za nawiedzenie Cmentarza i modlitwe w intencji zmarłych.

7. Osoby, które zapisały się na wyjazd do kina Komeda w Ostrowie na film „Ziemia Maryi” proszę o przyjście po Mszy Św. do Zakrystii.

8. Za tydzień VI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zbiórka ofiar po Mszy Św.

9. Polecamy czasopisma- jest Opiekun, Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Gość, Odgłosy Dzwonów, Miłujcie się. Jest też Kalendarz Diecezjalny po 5zł.

.