Aktualności

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Adwentu 7 grudnia 2014

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Ogrodowej Za tydzień proszę mieszkańców ul. Polnej 1-8.

2. Dziś składka na ogrzewanie kościoła.

3. Można już kupić świece Caritas na stół wigilijny po 6 i 15zł. Przed ołtarzem przez Adwent stać będzie mała choinka z zawieszonymi na niej serduszkami. Jeżeli ktoś chciałby sprawić radość dziecku z mniej zamożnej rodziny może zabrać serduszko, zrobić paczkę i wraz z serduszkiem przynieść po choinkę do 17.12. Przy ołtarzu Św. Anny można składać dary na paczki dla Rodzin i osób w trudnej sytuacji.

4. Jutro Uroczystość Niopokalanego Poczęcia NMP. Msze Św. 10.00, 16.00, 18.00. Na Mszę Św. O godzinie 16.00 zapraszamy wszystkie Dzieci a zwłaszcza Komunijne ponieważ poświęcę Medaliki. Na 18.00 zapraszam Kandydatów do Bierzmowania.

5. Zapraszamy na Roraty od wtorku do piątku o godz. 18.00, w sobotę o 16.00.

6. Nowenna do MBNP w środę po Mszy Świętej. Po Mszy Św. Spotkanie Rady Parafialnej.

7. Spotkanie dla osób, które chciałyby lepiej poznać Pismo Święte w czwartek po Mszy Św.

8. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o 17.45.

Po Mszy Św. Katecheza Przedmałżeńska nr 14 i 24.

9. W sobotę przypada Dzień Fatimski- Różaniec po Mszy Św.

10. Dziś po Mszy Św. będzie można wesprzeć Kościół Katolicki na Wschodzie.

11. Polecamy czasopisma: Jest Opiekun, Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki, Mały Gość z podpowiedziami na Adwent.

12. Zbiórka elektrozłomu w czwartek od rana, można przynosić już w środę.

.