Aktualności

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Jarocińskiej 20 i Łąkowej. Za tydzień proszę o sprzątanie ul. Jarocińską 21-30 (w piątek z racji na sobotnią uroczystość)

2. Od dzisiaj, aż do 15.08 codziennie o godz. 21 w kościele parafialnym będzie Apel Jasnogórski w łączności z pielgrzymami. Zapraszam szczególnie młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z karteczkami.

3. We wtorek po Mszy Św. Nowenna do Św. Józefa

4. W środę Nowenna do MBNP po Mszy Św. Również w środę swoje urodziny obchodzić będzie Ks. Kanonik Bolesław. Otoczmy w tym dniu naszą modlitwą Drogiego Jubilata. W sposób szczególny modlić się będziemy na Mszy wieczornej i Nowennie – serdecznie zapraszam.

5. W czwartek Dzień Fatimski. Różaniec po Mszy Św. -prowadzi Róża III.

6. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Mszą Św.

7. W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Święte o 10.00, 12.00 i 18.00. Dziękczynienie za plony w Głogowej o 15.00.

8. Za tydzień 16 dzień miesiąca. Nowenna do Św. Jana Pawła II po Mszy Świętej wieczornej. Kazania wygłosi Ks. Włodzimierz i po Mszach Świętych będzie zbierał ofiary na Instytut Teologiczny w Kamieniu Podolskim

9. Polecamy czasopisma katolickie. Odgłosy Dzwonów, Gość Niedzielny, Niedziela, Przewodnik Katolicki i inne.

10. Zapraszam na autokarową Pielgrzymkę do Lichenia 18.08. Zapisy po Mszy Św.

11. Zapowiedzi przedmałżeńskie (w gablocie)

12. W piątek po Mszy Św. na probostwie spotkanie w ramach Wakacyjnego poznania Boga. Kolejny film nosi tytuł: „Niebo istnieje… naprawdę”

13. Zeszłej niedzieli ofiarę przeznaczoną na cele inwestycyjne – budowa ołtarza polowego na cmentarzu zebrano 3 472 zł i 1 euro. Bóg zapłać!

.