Aktualności

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Jarocińskiej 31-39. Za tydzień proszę o sprzątanie ul. Jarocińską 1-11

2. Dzisiaj Dożynki Gminne.

3. Spowiedź w tym tygodniu codziennie od 17.30, w piątek od 17.00.

4. We wtorek o godzinie 8.00 Msza Św. na rozpoczęcie Roku Szkolnego. Zapraszam Uczniów, Nauczycieli i Rodziców. Klasy I niech zabiorą Plecaki z przyborami. Po Mszy Św. wieczornej Nabożeństwo do Św. Józefa a potem Spotkanie Rady Duszpasterskiej.

4. W środę Nowenna do MBNP po Mszy Świętej a następnie Spotkanie Rady Parafialnej.

5. W I czwartek miesiąca po Mszy Św. o godzinie 9.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu do 18.00. Po Mszy Świętej Spotkanie Kandydatów do Bierzmowania. W Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja od godz. 17.00.

5. W I piątek miesiąca:
– Adoracja Najświętszego Sakramentu od Mszy Św. o godzinie 9.00 do 18.00.
-Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Mszą Św. wieczorną.
-Chorych odwiedzę od 9.45.
-Po Mszy Św. wieczornej Katecheza dla Rodziców i Chrzestnych Dzieci, które mają otrzymać Chrzest we wrześniu.

6. W I sobotę miesiąca o godzinie 17.15 Medytacja i Różaniec ku czci Niepokalanego Serca NMP.

7. Za tydzień Dożynki Diecezjalne w Mikorzynie o godzinie 12.00. Osoby, które chcą pojechać do Mikorzyna zapraszam po Mszy Św. do Zakrystii.

8. Polecam czasopisma katolickie. Nowy numer „Opiekuna”, Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Niedziela, Miłujcie się. W Zakrystii można kupić Modlitewnik Jana Pawła II i piękne wydanie pod tytułem „Najpiękniejsze polskie modlitwy” z płytą z rozważaniami Jana Pawła II po 10zł.

9. Zapowiedzi Przedmałżeńskie: w gablocie przed kościołem

.