Aktualności

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Kaliskiej. Za tydzień proszę ul. Koźmińską 1-12. Bóg zapłać również wszystkim za pomoc przy pracach na cmentarzu, P. Burmistrzowi, p. Bednarkowi, p. Ruskowi za użyczenie prądu, p. Hejdyszowi za ładowanie śmieci.

2. Dziś składka na wywóz śmieci i Toj Toje (przy bramie). Składka inwestycyjna za tydzień.

3. Jutro Dzień Zaduszny– Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Św. 9.00, 16.00 (z Procesją żałobną wokół kościoła), 18.00 (po Mszy Różaniec za zmarłych z Wymieniankami jednorazowymi).

4. Przypominam o możliwości ofiarowania Odpustów w intencji zmarłych w dniach od 1 do 8 listopada. Osoby, które 1 i 2 listopada będą na Mszy Św. i u Komunii Świętej mogą ofiarować Odpust w intencji Zmarłych. Od 1 do 8 listopada można też uzyskać Odpust za nawiedzenie Cmentarza i modlitwę w intencji zmarłych. Od jutra do 8 listopada po Mszy Św. wieczornej Różaniec z Wymieniankami jednorazowymi, do końca listopada dziesiątka Różańca po Mszy Św.

5. W I czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Św. o 9.00 do 18.00. Na godzinę 18. 00 zapraszamy na Nabożeństwo żałobne w intencji zmarłych mieszkańców poszczególnych ulic i miejscowości przygotowane przez Młodzież i Dzieci z p. Katechetkami i Klerykiem. Proszę przynieść znicze. Nie będzie Mszy Świętej wieczornej.
Pielgrzymka do Kalisza w czwartek aktualna, wyjazd o godzinie 16.00, proszę się jeszcze zgłaszać. W Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu tradycyjna modlitwa i Msza Św. w intencji Rodzin i w obronie Życia Poczętego od godziny 17.00.

6. W I piątek miesiaca: 9.00 Msza Św., 9.30-18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. Spowiedź codziennie od 17.30, w piątek od 17.00. Odwiedziny Chorych w piątek od 9.45. O 19.00 Katecheza przed Chrztem na listopad.

7. Za tydzień VII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zbiórka ofiar po Mszy Św.

8. Polecamy czasopisma- jest Opiekun, Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Gość, Odgłosy Dzwonów, Miłujcie się. Jest też Kalendarz Diecezjalny po 5zł.

9. Osoby zainteresowane Pielgrzymką do Częstochowy i Gidli proszę o kontakt indywidualny.

.