Aktualności

INTENCJE MSZY ŚW. 13/03/2016 – 20/03/2016

13/03/2016 niedziela
V Niedziela Wielkiego Postu

08:00 śp. Marian, Krzysztof Włodarczyk, Helena, Leon Borzymowscy

10:00 śp. Helena Szałata 1r.śm., Kazimierz 44r.śm., Ludwika i zm. z rodziny Szałatów

12:00 śp. Janina, Franciszek Szymkowiak, Helena, Franciszek Krawczyk

18:00 Za Parafian

14/03/2016 poniedziałek

18:00 1/śp. Jan Kasprzycki
2/18 lat Kornelii Kasprzyckiej

15/03/2016 wtorek

18:00 śp. 1/Włodzimierz Stempniewicz
2/Jerzy Zawadzki

16/03/2016 środa

08:00 śp. Edmund Nowacki

10:00 śp. Jadwiga Torz (od klasy III z Rodzicami)

12:00 śp. Edward Kamzol (od Dyrekcji, Pracowników,Nauczycieli i Uczniów Gimnazjum)

16:00 śp. Krystyna Kasprzycka

18:00 śp.ś. Bernadeta, Grażyna Nadobna, Jadwiga Wieczorek, Cecylia Bąk, Irena, Edward Kamzol, Anna Kęsy, Jan Woźniak, Stanisław Hildebrański, Jan Kaźmierczak, Janina Kociemba, Lucjan Adamczak, Krystyna Kasprzycka, Mieczysław Palczewski, Sebastian Świniarski, Janina Gulcz, Jan Bładyko, Roman Boroch, Marian Majocha, Bronisława Grześkowiak, Jan Kasprzycki, Maria Prynczyńska, Jan Jackowski, Helena Białek, Jerzy Zawadzki, Wanda Pluta, Józef Morgiel, Bogdan Gałęski, Edmund Wasiak, Natalia Raszowska, Marianna Matysiak, Tadeusz Wiśniewski Stanisław Kaźmierczak, Maria Burakowska, Maria Jaworowicz, Dominik Uciechowski, Mariusz Zybała

17/03/2016 czwartek

08:00 śp. Marianna Matysiak

10:00 śp. Jadwiga Torz od Dyrekcji, Grona Padeagogicznego, Prac. Admin. i Obsługi Szkoły Podst.)

12:00 śp. Jan Jackowski

16:00 śp. Bogdan Gałęski

18:00 śp. Józef, Walentyna, Anna, Józef, Kazimiera Florczak 4r.śm.

18/03/2016 piątek

08:00 śp. Stanisław Kaźmierczak

10:00 śp. Roman Boroch

12:00 śp. Stanisław Hildebrański

16:00 śp. Jadwiga Torz (od Katechetek Marzeny Klimek i Justyny Żurkiewicz)

18:00 śp. Jan Zimny, Bronisław Huk

19/03/2016 sobota
Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP

10:00 śp. Lucjan Adamczak

12:00 śp. Mieczysław Palczewski

16:00 śp. Jan Kasprzycki

18:00 śp. Józef Jopek (im.)

20/03/2016 niedziela
Niedziela Męki Pańskiej czyli Palmowa

08:00 Za Parafian

10:00 śp. 1/Kazimierz Staszak 2r.śm., Jan, Maria Pasiak, Agnieszka Frankowska
2/
Bolesław Frontczak 7r.śm.

12:00 śp. Józef Waligóra 8r.śm.zm. z rodziny Waligórów i Kupsiów

18:00 śp. Grażyna Nadobna 1r.śm.

.