Aktualności

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 01.05.2016

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Ostrowskiej 1-10. Za tydzień proszę o sprzątanie ul. Ostrowską 11-do końca.

2. Tydzień temu zebraliśmy na Ukrainę 811.11zł. Bóg zapłać! Dziś składka na inwestycje parafialne.

3. Jutro Dzień Flagi Narodowej. Wywieśmy Flagi na 2 i 3 maja!. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe dla Dzieci o 17.00 (oprócz wtorku i soboty), Młodzież i Dorosłych po Mszy Św. Wieczornej. Zachęcam do organizowania Nabożeństw przy Krzyżach i Figurach. Chętnie się wybierzemy, może nawet być Msza Święta w intencji Mieszkańców!

4. We wtorek Uroczystość MNP. Królowej Polski. Msze Św.: 8.00,10.00,12.00,18.00.

5. W środę Nowenna do MBNP połączona z Nabożeństwem Majowym po Mszy Św. Zapraszam na Spotkanie Radę Parafialną i Radę Duszpasterską.

6. W I czwartek miesiąca po Mszy Świętej o godzinie 9.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu do Mszy Św. Wieczornej. Spowiedź od 17.30. W Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu modlitwa i Msza Św. w obronie Życia i w intencji Rodzin od 17.00. Transmisja w Radio „Maryja” i w telewizji „Trwam”. Jest możliwość uczestnictwa bezpośredniego- chętnych zapraszam.

7. W I piątek miesiąca po Mszy Św. Porannej Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 18.00. Objazd Chorych od 9.45. Spowiedź od 17.00. Po Mszy Św. Katecheza przed Chrztem Dzieci, które mają otrzymać ten Sakrament w maju.

8. W I sobotę miesiąca o 16.00 Spotkanie Żywego Różańca, od 17.15 Medytacja, Różaniec i Nabożestwo Majowe.

9. Polecamy czasopisma katolickie: Jest nowy Numer Odgłosów Dzwonów, Opiekun, Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki.

10. Najbliższe 3 dni to tak zwane Dni Krzyżowe, w których prosimy szczególnie o pogodę, urodzaje, uchronienie od nieszczęść i klęsk żywiołowych. Zapraszamy do modlitwy w tej intencji.

11. I Komunia w tym Roku przypadnie 15 maja o godzinie 11, Komunia Rocznicowa 29 maja o godzinie 12.00

12. Zapowiedzi przedmałżeńskie w gablocie przed kościołem.

.