XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.10.2016

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Krotoszyńskiej 1-10. Za tydzień proszę o sprzątanie ulicę Krotoszyńską 11-20.

2. Dziś składka na inwestycje.

3. We wtorek Wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu. Po Mszy Świętej Spotkanie Rady Duszpasterskiej.

4. W środę Wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej. Nowenna do MBNP po Różańcu. Po Mszy Świętej Spotkanie Rady Parafialnej.

5. W I czwartek miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień. Na godzinę 17.00 zapraszamy Młodzież przygotowującą się do Bierzmowania na Adorację. Spowiedź również od 17.00. W Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu tradycyjna modlitwa i Msza Święta w obronie Życia i w intencji Rodzin od 17.00. Transmisja w mediach katolickich.

6. W I piątek miesiąca Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień. Odwiedziny Chorych z Sakramentami od 9.45 (potrzebny kierowca dla ks. Diakona), Spowiedź od 17.00. Na Mszy Świętej o godzinie 18.00 poświecenie Różańców Dzieci Komunijnych (Różańce kupują Rodzice). Po Mszy Świętej wieczornej Katecheza dla Rodziców i Chrzestnych Dzieci, które mają otrzymać ten Sakrament w październiku.

7. Zapraszamy codziennie na Różaniec o 17.30! W poniedziałki poprowadzą klasy I i II, we wtorki III i IV, czwartki V i VI, piątki Gimnazjum.

8. Polecamy czasopisma katolickie: Odgłosy Dzwonów, Opiekun, Gość Niedzielny, Niedziela. Obok czasopism znajdziemy Kalendarz Diecezjalny po 6 złotych.

9. Zapowiedzi przedmałżeńskie w gablocie przed kościołem.

10. Organizujemy wyjazd na Narodowy Dzień Pokuty i Pojednania. 15 października na Jasnej Górze. Tam zbierze się cała Polska by w Roku Miłosierdzia przepraszać za nasze grzechy i wady narodowe. Będziemy duchowo łączyli się w tej modlitwie, mam nadzieję, że także bezpośrednio na Jasnej Górze będzie modlić się grupa osób z naszej Parafii. Zapisy po Mszy Świętej

.