II NIEDZIELA ADWENTU – 04.12.2016

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Jarocińskiej 30-39 i 280 zł. Za tydzień proszę o sprzątanie kościoła mieszkańców ul. Jarocińskiej 20-29.

2. Na Mikołaja i na paczki żywnościowe dla najuboższych zebraliśmy tydzień temu 1000 zł. Bóg zapłać! Bóg zapłać również Rolnikom z Głogowej, Moszczanki, Józefowa i Drogosławia za 1500 kg. zboża dla Ośrodka Caritas w Domaniewie.

3. Dziś składka na inwestycje parafialne a po Mszy Św. Zbiórka ofiar na Kościół na Wschodzie.
Są już tradycyjne serduszka, tym razem przed Ołtarzem. Kto chce może zabrać serduszko i przygotować paczkę dla jakiegoś Dziecka. Proszę o życzliwe podejście do tematu.
Świece Caritas na stół Wigilijny można kupić w Zakrystii (małe po 6zł. duże po 15zł.). Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na działalność Caritas, złotówka z każdej małej i 3zł z dużej sprzedanej świecy zostaje do dyspozycji Parafialnego Zespołu Charytatywnego. Do kosza przed ołtarzem można też składać produkty żywnościowe na paczki dla osób samotnych.

4. We wtorek po Mszy Św. porannej Nabożeństwo do Św. Józefa i Nowenna przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP. Po Mszy Świętej wieczornej pojawi się Mikołaj.
Po Mszy Świętej wieczornej Spotkanie Rady Duszpasterskiej.

5. W środę o 17.30 Nowenna do MBNP. Po Mszy Świętej Spotkanie Rady Parafialnej

6. W czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP Msze Święte o 9.00, 16.00 (zapraszamy kandydatów do bierzmowania) i 18.00 (poświęcenie medalików dla dzieci I-Komunijnych). O godzinie 12.00 Godzina Miłosierdzia. Po Mszy Świętej wieczornej Spotkanie Biblijne.

7. W piątek po Mszy Świętej wieczornej Katecheza Przedmałżeńska nr 4.

8. Polecamy czasopisma katolickie. Jest nowy Opiekun.

9. Zapowiedzi przedmałżeńskie w gablocie przed kościołem.

 

.