Aktualności

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA – 26.11.2017

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom Głogowej 31-40. Za tydzień proszę mieszkańców Głogowej 41-50
2. Przed nami ostatni tydzień Roku Liturgicznego. Za tydzień rozpoczniemy Adwent.
3. Trwa Nowenna do Św. Józefa w związku ze szczególnym rokiem Jemu poświęconym.
4. W środę po Mszy Św. Nowenna do MBNP.5. W I piątek miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu od 9.00. Spowiedź dla dzieci od 15.00, o 16.00 Msza Święta. Okazja do Spowiedzi jeszcze od 17.00. Po Mszy Świętej wieczornej Katecheza dla Rodziców i Chrzestnych, którzy planują Chrzest w grudniu. Nie będzie w tym dniu Odwiedzin Chorych z Sakramentami, aby umożliwić Chorym przyjęcie Sakramentów już w Adwencie Odwiedziny przenosimy na 8 grudnia!.
6. W I sobotę grudnia Medytacja i Różaniec ku czci Niepokalanego Serca NMP o 17.15.
7. Polecam czasopisma katolickie. Zachęcam do lektury, która ubogaci nas duchowo i intelektualnie.

.