Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie 21.10.2018

  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i kwiaty mieszkańcom ulicy Orpiszewskiej Za tydzień proszę o sprzątanie ulicę Piaskową i Ostrowską 2-10.
  2. Na Papieski Fundusz Stypendialny zebraliśmy tydzień temu 780zł. Bóg zapłać! Dzisiaj Niedziela Misyjna i początek tygodnia modlitw za Misje.

Po Mszy Świętej zbiórka ofiar na Misje.

  1. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe o godzinie 17.30. Dzieci zapraszamy szczególnie w poniedziałki i czwartki, Młodzież we wtorki i piątki .
  2. W poniedziałek liturgiczne Wspomnienie Św. Jana Pawła II. Po Mszy Świętej Nowenna do Św. Jana Pawła II i uczczenie Relikwii.
  3. W środę Różaniec i Nowenna do MBNP. o 17.30
  4. W tym tygodniu zapraszam Kandydatów do Bierzmowania na Spotkania w Grupach o 16.30: w poniedziałek Grupa I, we wtorek Grupa II, w środę Grupa III, w czwartek Grupa IV, w piątek Grupa V.

. Polecamy czasopisma katolickie: Jest nowy Opiekun, Gość Niedzielny, Niedziela, Przewodnik Katolicki, Kalendarz Diecezjalny po 5zł.  Znajdziemy tam również kartki na Wymienianki. Po wypisaniu można je wrzucić w kopercie do koszyczka ze składką lub przynieść osobiście. Ważne żeby zaznaczyć czy są to Wymienianki roczne czy jednorazowe. Ofiary za Wymienianki są dobrowolne.

.