Aktualności

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 8.07.2012r.

1. Dzisiaj jak każdego roku w Raszkowie będą nocowały trzy grupy Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Pielgrzymi w liczbie 340 osób dotrą do Raszkowa około godziny 1930. Serdecznie proszę w imieniu organizatorów pielgrzymki o gościnne przyjęcie na nocleg.

2. Jutro o godz. 1830 odbędzie się posiedzenie Rady Parafialnej. Bardzo proszę by wszyscy byli obecni, gdyż mamy do omówienia bardzo ważne sprawy w związku z budową plebanii.

3. W środę zapraszam na Mszę św. zbiorową do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i nowennę.

4. W piątek przypada 13 dzień miesiąca. Zapraszam do licznego udziału w procesji fatimskiej ulicami miasta. Rozpoczęcie w kościele o godz. 2000.

5. W sobotę proszę o posprzątanie kościoła następujące rodziny z ul. Pleszewskiej: Państwa Morglów, Kołodziejczyków, Świątków, Worsztynowiczów, Brudłów, Adamczaków, Adamskich, Wierzyków. Serdecznie dziękuje rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół.

6. Dzisiaj po mszach św.  w naszym kościele parafialnym będą zbierane podpisy pod petycją sprzeciwiającą się usunięciu wolontariuszy ze szpitali w całej Polsce. Podpisy będą zbierane po każdej mszy św. w kruchcie kościoła.  Z góry dziękujemy za wszystkie podpisy.

7. Polecam prasę katolicką: Opiekuna , Gościa niedzielnego oraz nowy numer naszego parafialnego miesięcznika.

.