Aktualności

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.07.2012r.

1. W środę zapraszam na Mszę św. zbiorową do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i nowennę.

2. W czwartek przypada I rocznica Nawiedzenia Matki Bożej w Jasnogórskiej Ikonie w naszej parafii. Z tej racji o godz. 1730 dziękczynny różaniec a o 1800 uroczysta Msza św. z homilią. Proszę by Obraz, który nawiedza rodziny przynieść do kościoła w środę. Zachęcam do licznego udziału w naszej dziękczynnej modlitwie.

3. W sobotę proszę o posprzątanie kościoła następujące rodziny z ul. Pleszewskiej: Państwa Zgolińskich, Roszaków, Moskotów, Jaskólskich, Baszyńskich, Worochów, Ostrowskich, Plutów. Serdecznie dziękuje rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół.

4. W przyszłą niedzielę z racji wspomnienia św. Krzysztofa po wszystkich Mszach św. będzie poświęcenie pojazdów. Ofiary składane przy poświęceniu są przeznaczone na pomoc polskim misjonarzom w zakupie pojazdów na misje.

5. Polecam prasę katolicką: Opiekuna , Gościa niedzielnego oraz kolejny numer naszego parafialnego miesięcznika.

.