Aktualności

XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.08.2012r.

1. Dzisiaj przypada dzień imienin Ks. Bolesława. Życzymy Ks. Kanonikowi zdrowia, Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na dalsze lata życia i posługi kapłańskiej.

2. W środę zapraszam na Mszę Świętą zbiorową do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i nowennę.

3. Kancelaria parafialna ze względu na chorobę ks. Proboszcza będzie czynna od czwartku.

4. W piątek po wieczornej Mszy św. o godz. 18.30 zapraszam Radę Parafialną na kolejne posiedzenie, które odbędzie się na probostwie.

5. W sobotę proszę o posprzątanie kościoła następujące rodziny z ul. Pleszewskiej: Państwa  Cieszyńskich, Gulczów, Jagodzińskich, Kasprzyckich, Borusiewiczów, Mądrych, Kanców, i Pana Tadeusza Sosnowskiego. Serdecznie dziękuje rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół.

6. W I niedzielę na renowację ołtarza zebraliśmy  3273 zł.  Serdecznie dziękuję za ofiary na ten cel.

7. Osoby, które jadą na pielgrzymkę szlakiem Błogosławionego Jana Pawła II proszę by w czwartek wpłaciły całość należności za pielgrzymkę. W sobotę po wieczornej Mszy św. odbędzie się w kościele spotkanie osób, które jadą na pielgrzymkę.

8. Polecam prasę katolicką: Opiekuna, Gościa niedzielnego, nowy numer naszego parafialnego miesięcznika. Jak każdego roku są do nabycia kalendarze diecezjalne na przyszły rok. Cena za sztukę- 5 zł. Ofiary przeznaczone są na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Kaliszu.

.