Intencje Mszy Świętych

INTENCJE MSZY ŚW. 14/04/2019-21/04/2019

14/04/2019 niedziela

08:00 Za Parafian
10:00 śp. Jan Rybicki
12:00 śp. Marian, Anna Kulas, zm. z rodziny Kulasów i Sikorów (chrzest- Sabina Izydorek
i Wiktoria Wieczorek)
18:00 śp. Artur Glapa

15/04/2019 poniedziałek

18:00 śp. Helena, Ignacy, Adam Michałowscy, zm. z rodziny Michałowskich i Lepczaków

16/04/2019 wtorek

18:00 śp. Teresa, Stanisław Krawczyk, zm.z rodziny Tomaszewskich i Zydlewiczów

17/04/2019 środa

18:00 śp. Robert Rychlik, Teresa Woźniak, Barbara Chorosiewicz, Stanisław Droszcz,
Iwona Świniarska, Wiesława Bielawna, Józef Jankowski, Helena Iberhan, Stanisław
Mądrzak, Janina Zielińska, Henryk Szafranek, Bogdan Musiał, Anna Walczak,
Stanisław Jędrzejak,Stanisław Weber, Bogdan Pyszel, Bronisława Worsztynowicz,
Maria Biegańska, Sylwester Kruszyk, Janina Chmielarz, Józef Grzesiecki, Czesław
Sójka 6r.śm. Aleksandra Matuszkiewicz, Emilia Plota, Tadeusz Kieliba, Adam
Dylak, Krystyna, Mieczysław Oleśków, Marian Bzik,
-o zdrowie dla Zygmunta i w intencjach Bogu wiadomych

18/04/2019 czwartek

18:00 Msza Wieczerzy Pańskiej

19/04/2019 piątek

18:00 Liturgia Wielkiego Piątku

20/04/2019 sobota

20:00 Wigilia Paschalna Zmartwychwstania Pańskiego -za Parafian

21/04/2019 niedziela

07:00 Rezurekcja -śp. Stanisław Droszcz
10:00 śp. Kazimierz Skowronek
12:00 Z okazji 1/45 lecia Marii i Stanisława 2/40 lecia Ireny i Marka
18:00 śp. Bogdan Pyszel

INTENCJE MSZY ŚW. 07/04/2019-14/04/2019

07/04/2019 niedziela

08:00 Za Parafian
10:00 śp. Stanisław Mądrzak (konc.)
12:00 śp. Czesław Skupiński, zm. z rodziny Skupińskich, Jagodzińskich i Sobczaków
18:00 śp. Cecylia, Czesław, Jerzy Boroch, Helena, Marian Pera

08/04/2019 poniedziałek

09:00 śp. Robert Rychlik
16:00 śp. Zofia Mikłas
18:00 śp. 1/Urszula Szczotka i zm. z rodziny 2/Helena Iberhan

09/04/2019 wtorek

09:00 śp. Stanisław Weber
16:00 śp. 1/Aleksandra Matuszkiewicz 2/Helena Iberhan
18:00 śp. Stanisław Droszcz

10/04/2019 środa

16:00 Zakończenie Rekolekcji dla Dzieci -w pewnej intencji
18:00 śp. Teresa Woźniak, Robert Rychlik, Stanisław Droszcz, Iwona Świniarska,
Wiesława Bielawna, Józef Jankowski, Helena Iberhan, Stanisław Mądrzak, Janina
Zielińska, Henryk Szafranek, Bogdan Musiał, Anna Walczak, Stanisław Jędrzejak,
Stanisław Weber, Bogdan Pyszel, Bronisława Worsztynowicz, Maria Biegańska,
Sylwester Kruszyk, Janina Chmielarz, Józef Grzesiecki, Aleksandra Matuszkiewicz,
Emilia Plota, Tadeusz Kieliba, Tadeusz Kaczmarek,
-Podziękowanie za 85 lat życia z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę Matki Bożej dla
Zofii.
11/04/2019 czwartek

18:00 śp. Jan, Teresa Woźniak

12/04/2019 piątek

17:00 śp. Bogdan Musiał (chrzest)
18:00 śp. Stanisław Mądrzak

13/04/2019 sobota

08:00 śp. Iwona Świniarska
18:00 śp. Helena, Stefan Iberhan

14/04/2019 niedziela

08:00 Za Parafian
10:00 śp. Jan Rybicki

12:00 śp. Marian, Anna Kulas, zm. z rodziny Kulasów i Sikorów (chrzest- Sabina Izydorek
i Wiktoria Wieczorek)
18:00 śp. Artur Glapa

INTENCJE MSZY ŚW. 31/03/2019-07/04/2019

31/03/2019 niedziela

08:00 śp. Bogdan Musiał
10:00 śp. Maria, Wincenty Spendowscy
12:00 Za Parafian
18:00 śp. Irena, Edward (4r.śm.) Kamzol

01/04/2019 poniedziałek

17:00 śp. Ludwik Kowalewski 2r.śm.
18:00 śp. Teresa Tomczak 10 r.śm. i zm. z rodziny Tomczaków i Maciaczyków

02/04/2019 wtorek

17:00 śp. Anna Walczak
18:00 śp. Iwona Świniarska

03/04/2019 środa

18:00 śp. Janina Tomczak, Teresa Woźniak, Barbara Chorosiewicz, Robert Rychlik,
Stanisław Droszcz, Iwona Świniarska, Wiesława Bielawna, Józef Jankowski, Helena
Iberhan, Stanisław Mądrzak, Janina Zielińska, Henryk Szafranek, Bogdan Musiał,
Anna Walczak, Stanisław Jędrzejak, Stanisław Weber, Bogdan Pyszel, Bronisława
Worsztynowicz, Maria Biegańska, Sylwester Kruszyk, Janina Chmielarz, Józef
Grzesiecki, Aleksandra Matuszkiewicz, Emilia Plota, Tadeusz Kieliba, Maria,
Mikołaj Jarosik, Marian, Katarzyna Chmielarz, Mariola Zybała
-o zdrowie dla Zygmunta i Ewy i w bogu wiadomych intencjach

04/04/2019 czwartek

17:00 Z okazji 20 lecia małżeństwa Wioletty i Grzegorza
18:00 śp. Janina Tomczak 1r.śm., Józef, Lech, Zbigniew Tomczak, Grażyna Nadobna,
Maria Frąszczak

05/04/2019 piątek

09:00 śp. Stanisław Mądrzak
18:00 Z okazji roczku Wiktora

06/04/2019 sobota

16:00 śp. Henryk Szafranek (chrzest-Nowak)
18:00 śp. Mirosława, Ryszard Michalak

07/04/2019 niedziela

08:00 Za Parafian
10:00 śp. Stanisław Mądrzak (konc.)
12:00 śp. Czesław Skupiński, zm. z rodziny Skupińskich, Jagodzińskich i Sobczaków
18:00 śp. Cecylia, Czesław, Jerzy Boroch, Helena, Marian Pera

INTENCJE MSZY ŚW. 24/03/2019-31/03/2019

24/03/2019 niedziela

08:00 Za Parafian
10:00 śp. Bolesław Frontczak 10r.śm.
12:00 śp. Józef Waligóra i zm. z rodziny Waligórów i Kupsiów (Józef)
18:00 śp. Artur Glapa

25/03/2019 poniedziałek

10:00 śp. Stanisław Weber
18:00 śp. Jan Rybicki

26/03/2019 wtorek

17:00 śp. Iwona Świniarska
18:00 śp. Józef Jankowski

27/03/2019 środa

18:00 śp. Teresa Sobańska, Janina Tomczak, Teresa Woźniak, Barbara
Chorosiewicz,Robert Rychlik, Stanisław Droszcz, Iwona Świniarska, Józef
Jankowski, Helena Iberhan, Stanisław Mądrzak Janina Zielińska, Henryk Szafranek,
Bogdan Musiał, Anna Walczak,Stanisław Jędrzejak,Stanisław Weber, Bogdan Pyszel
Bronisława Worsztynowicz, Maria Biegańska Sylwester Kruszyk, Janina Chmielarz,
Józef Grzesiecki Aleksandra Matuszkiewicz, Emilia Plota, Tadeusz Kieliba, Stanisław
Rudziński 1r.śm. i zm. z rodziny, Stefania Szkudlarz, Antoni Kierzkowski 3r.śm.,
Stanisława Kierzkowska i zm. z rodziny, Marian John,

28/03/2019 czwartek

17:00 śp. Bogdan Pyszel
18:00 śp. Jadwiga, Antoni, Ryszard Woźniak, Jadwiga, Stanisław Wieczorek, Józef,
Agnieszka Maciejewscy

29/03/2019 piątek

17:00 śp. Stanisław Mądrzak
18:00 śp. Teresa Sobańska 1r.śm., Ryszard i zm. z rodziny

30/03/2019 sobota

16:00 Z okazji 80 urodzin Zofii
18:00 śp. Józef Jopek, Stanisława, Bolesław Zawieja

31/03/2019 niedziela

08:00 śp. Bogdan Musiał
10:00 śp. Maria, Wincenty Spendowscy
12:00 Za Parafian
18:00 śp. Irena, Edward (4r.śm.) Kamzol

INTENCJE MSZY ŚW. 17/03/2019-24/03/2019

17/03/2019 niedziela

08:00 Za Parafian
10:00 śp. Stefan, Marianna Łączni, Teresa, Stanisław Krawczyk
12:00 śp. Zofia Mikłas
18:00 śp. Józef, Walentyna, Józef, Kazimiera 7r.śm. Florczak

18/03/2019 poniedziałek

08:00 śp. Stanisław Weber
18:00 śp. Janina Zielińska

19/03/2019 wtorek

10:00 śp. Józef Jankowski
18:00 śp. 1/Józef Cierpka, Weronika, Piotr Krenc i zm. z rodziny, Maria, Franciszek
Pietrzak 2/Teresa Sobańska

20/03/2019 środa

18:00 śp. Teresa Sobańska, Janina Tomczak, Teresa Woźniak, Robert Rychlik, Stanisław
Droszcz, Iwona Świniarska, Wiesława Bielawna, Józef Jankowski, Helena Iberhan,
Stanisław Mądrzak, Janina Zielińska, Henryk Szafranek, Bogdan Musiał, Anna
Walczak, Stanisław Jędrzejak, Stanisław Weber, Bogdan Pyszel, Bronisława
Worsztynowicz, Maria Biegańska, Sylwester Kruszyk, Janina Chmielarz, Józef
Grzesiecki, Kazimierz Staszak, Jan, Maria Pasiak, Agnieszka Frankowska, Leokadia
Kubiak, Aleksandra Matuszkiewicz, Emilia Plota, Tadeusz Kieliba, Stefania
Szkudlarz, Józef Naculak,

21/03/2019 czwartek

17:00 śp. Stanisław Droszcz
18:00 śp. Józefa, Franciszek, Lech Nogajczyk i zm. z rodziny

22/03/2019 piątek

17:00 śp. Stanisław Jędrzejak
18:00 Z okazji 18 urodzin Jakuba

23/03/2019 sobota

08:00 śp. Teresa Sobańska
18:00 śp. Jan Witczak 10r.śm.

24/03/2019 niedziela

08:00 Za Parafian
10:00 śp. Bolesław Frontczak 10r.śm.
12:00 śp. Józef Waligóra i zm. z rodziny Waligórów i Kupsiów (Józef)
18:00 śp. Artur Glapa

INTENCJE MSZY ŚW. 03/03/2019-10/03/2019

03/03/2019 niedziela

08:00 śp. Kazimierz Skowroski
10:00 śp. Tomasz Jędrzejak (chrzest-Dwornikowski)
12:00 śp. Artur Glapa
18:00 śp. Bronisława Worsztynowicz, Józef, Kazimierz Worsztynowicz

04/03/2019 poniedziałek

18:00 śp. Kazimiera, Władysław Kierzek

05/03/2019 wtorek

18:00 śp. Hieronim Nowicki 8r.śm., zm. z rodziny Nowickich, Borzymowskich i
Szymkowiaków

06/03/2019 środa

10:00 śp. Antonina, Jan Banasiak i zm. z rodziny
16:00 śp. Kazimierz Brodziak
18:00 śp. Helena Morgiel, Teresa Sobańska, Janina Tomczak, Teresa Woźniak, Barbara
Chorosiewicz,Robert Rychlik, Stanisław Droszcz, Iwona ŚwiniarskaWiesława
Bielawna, Józef Jankowski, Helena Iberhan, Stanisław Mądrzak Janina Zielińska,
Henryk Szafranek, Bogdan Musiał, Anna Walczak,Stanisław Jędrzejak,Stanisław
Weber, Bogdan Pyszel Bronisława Worsztynowicz,Maria BiegańskaSylwester
Kruszyk, Janina Chmielarz, Wacław Smoliński,Józef Grzesiecki, Marianna
Świniarska 20r.śm. Aleksandra Matuszkiewicz,

07/03/2019 czwartek

09:00 śp. Józef Jankowski

08/03/2019 piątek

17:00 śp. Teresa Sobańska
18:00 śp. Teresa Woźniak

09/03/2019 sobota

17:00 śp. Maria Biegańska
18:00 śp. Włodzimierz Rychlik 18r.śm. i zm. z rodziny

10/03/2019 niedziela

08:00 Za Parafian
10:00 śp. Helena Morgiel 1r.sm.
12:00 śp. Irena, Henryk Żabokliccy, Barbara, Alicja Sokołowskie
18:00 śp. Marianna 3r.śm., Tadeusz 28r.śm. Puc, zm. z rodziny Puców i Borowców

INTENCJE MSZY ŚW. 24/02/2019-03/03/2019

24/02/2019 niedziela

08:00 Za Parafian
10:00 śp. Teresa Nowak 10r.śm., Ludwik Nowak, zm. z rodziny Kasprzyków
12:00 śp. Marek Cerekwicki, Krystyna Stefańska
18:00 śp. Doninik Uciechowski

25/02/2019 poniedziałek

18:00 śp. Zdzisława Weber 1r.śm.

26/02/2019 wtorek

18:00 śp. Janina Tomczak

27/02/2019 środa

18:00 śp. Helena Morgiel, Teresa Sobańska, Janina Tomczak, Teresa Woźniak, Barbara
Chorosiewicz,Robert Rychlik, Stanisław Droszcz, Iwona ŚwiniarskaWiesława
Bielawna, Józef Jankowski, Helena Iberhan, Stanisław Mądrzak Janina Zielińska,
Henryk Szafranek, Bogdan Musiał, Anna Walczak, Stanisław Jędrzejak,Stanisław
Weber, Bogdan Pyszel Bronisława Worsztynowicz,Maria Biegańska, Sylwester
Kruszyk, Janina Chmielarz, Wacław Smoliński,Józef Grzesiecki, Aleksandra
Matuszkiewicz,

28/02/2019 czwartek

18:00 śp. Kazimierz, Mariusz Zybała, Halina Kossakowska

01/03/2019 piątek

09:00 śp. Józef Jankowski
18:00 śp. Stanisław Droszcz

02/03/2019 sobota

18:00 śp. Teresa Woźniak

03/03/2019 niedziela

08:00 śp. Kazimierz Skowroski
10:00 śp. Tomasz Jędrzejak (chrzest-Dwornikowski)
12:00 śp. Artur Glapa
18:00 śp. Bronisława Worsztynowicz, Józef, Kazimierz Worsztynowicz

INTENCJE MSZY ŚW. 10/02/2019-17/02/2019

10/02/2019 niedziela

08:00 śp. Teresa Woźniak
10:00 śp. Jan Rybicki
12:00 Za Parafian
18:00 śp. Zofia, Franciszek, Marianna, Franciszek, Jadwiga, Marian Wróbel, Walter Kuhne
7r.m.
11/02/2019 poniedziałek

18:00 śp. Regina 2r.śm., Piotr, Ryszard Rostalscy, zm. z rodziny Rostalskich i Jańczaków

12/02/2019 wtorek

18:00 śp. Grażyna Owczarek 1r.śm.

13/02/2019 środa

18:00 śp. Bożena Konieczna, Zdzisława Weber, Helena Morgiel, Teresa Sobańska, Janina
Tomczak, Teresa Woźniak, Barbara Chorosiewicz,Robert Rychlik, Stanisław
Droszcz, Iwona Świniarska, Wiesława Bielawna, Józef Jankowski, Helena Iberhan,
Stanisław Mądrzak Janina Zielińska, Henryk Szafranek, Bogdan Musiał, Anna
Walczak,Stanisław Jędrzejak,Stanisław Weber, Bogdan Pyszel Bronisława
Worsztynowicz,Maria Biegańska, Sylwester Kruszyk, Wacław Smoliński, Janina
Chmielarz, Józef Grzesiecki, Walenty Hejdysz, Stefan Dwornikowski, Jan, Czesław
Dwornikowscy, Agnieszka, Józef Grabscy, Marianna Motyl 11r.śm., Bolesław i zm.
z rodziny Motylów

14/02/2019 czwartek

18:00 śp. Teresa Sobańska

15/02/2019 piątek

18:00 śp. Iwona Świniarska

16/02/2019 sobota

18:00 śp. Janina Tomczak

17/02/2019 niedziela

08:00 śp. Teresa Woźniak
10:00 śp. Maria, Jan Piątek i zm. z rodziny
12:00 Za Parafian
18:00 śp. Robert Rychlik

INTENCJE MSZY ŚW. 03/02/2019-10/02/2019

03/02/2019 niedziela

08:00 śp. Robert Rychlik
10:00 śp. Tomasz Jędrzejak
12:00 Za Parafian
18:00 śp. Bronisława Worsztynowicz

04/02/2019 poniedziałek

09:00 śp. Teresa Sobańska

05/02/2019 wtorek

18:00 śp. Edward Wierzyk 1 r.śm.

06/02/2019 środa

18:00 śp. Ryszard Kubiak, Grażyna Owczarek,Bożena Konieczna, Zdzisława Weber,
Helena Morgiel, Teresa Sobańska, Janina Tomczak, Teresa Woźniak, Barbara
Chorosiewicz,Robert Rychlik, Stanisław Droszcz, Iwona Świniarska, Wiesława
Bielawna, Józef Jankowski, Helena Iberhan, Stanisław Mądrzak Janina Zielińska,
Henryk Szafranek, Bogdan Musiał, Anna Walczak,Stanisław Jędrzejak,Stanisław
Weber, Bogdan Pyszel, Bronisława Worsztynowicz, Maria Biegańska, Sylwester
Kruszyk, Wacław Smoliński, Janina Chmielarz

07/02/2019 czwartek

09:00 śp. Łucja Junik 7r.śm.
18:00 śp. Ryszard Kubiak 1r.śm.

08/02/2019 piątek

18:00 śp. Edmund Ratajczak 20r.śm.

09/02/2019 sobota

14:00 Z okazji 80 urodzin Danuty Dziubka
18:00 śp. Władysław Grześkowiak 10r.śm. i zm. z rodziny

10/02/2019 niedziela

08:00 śp. Teresa Woźniak
10:00 śp. Jan Rybicki
12:00 Za Parafian
18:00 śp. Zofia, Franciszek, Marianna, Franciszek, Jadwiga, Marian Wróbel, Walter Kuhne
7r.m.

INTENCJE MSZY ŚW. – 20.01.2019-27.01.2019

20/01/2019 niedziela
08:00 śp. Andrzej Wicenciak 2r.śm.
10:00 śp. Helena Iberhan
12:00 Za Parafian
18:00 śp. Daniel Piątek


21/01/2019 poniedziałek
18:00 śp. Józef Jankowski


22/01/2019 wtorek
18:00 śp. Henryk Szafranek


Czytaj dalej »