Aktualności

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – DZIEŃ DZIĘKCZYNIENIA ZA OGŁOSZENIE PATRONEM ZIEMI RASZKOWSKIEJ ŚW. JANA PAWŁA II

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom Rynku 1-3. Za tydzień proszę o sprzątanie mieszkańców Rynku 4-9

2. Dzisiaj dziękujemy Bogu za OGŁOSZENIE ŚW. JANA PAWŁA II PATRONEM ZIEMI RASZKOWSKIEJ.

3. Jutro Wspomnienie Św. Wacława. O godzinie 15.00 Koronka na ulicach miast. Zapraszam do wspólnej modlitwy pod Krzyż Jubileuszowy na ul. Ostrowskiej.

4. We wtorek Święto Swiętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Po Mszy Św. Nabożeństwo do Św. Józefa.

5. W środę Wspomienie Św. Hieronima. Nowenna do MBNP i Św. po Mszy Świętej.

6. Od czwartku rozpoczynają się Nabożeństwa Różańcowe. Dzieci zapraszamy na godzinę 17.00. Różaniec dla Młodzieży i Dorosłych po Mszy Świętej wieczornej (w I czwartek i I piątek przed Mszą Św.).

W I czwartek miesiąca Wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Po Mszy Św. o godzinie 9.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu do 18.00. Po Mszy Św. Wieczornej zapraszam na Spotkanie Pielgrzymów do Medjugorje. W Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu od godziny 17.00 tradycyjna modlitwa i Msza Święta w intencji Rodzin i w obronie Życia Poczętego.

7. W I piątek miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu od 9.30 do 18.00. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Mszą Św. Wieczorną. Chorych odwiedzę z Sakramentami od 9.45 Okazja do Spowiedzi Świętej codziennie od 17.30, w piątek od 17.00. Katecheza dla Rodziców i Chrzestnych Dzieci, które mają otrzymać Chrzest w październiku w piątek po Mszy Św. Wieczornej.

8. W I sobotę miesiąca o 17.15 Medytacja i Różaniec czci Niepokalanego Serca NMP.

9. Za tydzień Składka na inwestycje parafialne.

10. Polecam czasopisma katolickie: Opiekun, Odgłosy Dzwonów, Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Niedziela. W Zakrystii można kupić Modlitewnik Jana Pawła II i piękne wydanie pod tytułem „Najpiękniejsze polskie modlitwy” z płytą z rozważaniami Jana Pawła II po 10zł.

.