Aktualności

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.11.2011r.

1. Przez cały miesiąc listopad różaniec o godz. 1730 jest połączony z wypominkami jednorazowymi. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych.

2. Wypominki roczne  w każdą niedzielę o godz. 945 przed Sumą.

3. W piątek zapraszam na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, które będzie odprawione po wieczornej Mszy św.

4. W najbliższą sobotę proszę o posprzątanie kościoła i udekorowanie kwiatami rodziny z  Głogowej od numeru 56 do 62. Rodzinom, które sprzątały w sobotę kościół serdecznie dziękuję.

5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 1000 przeżywać będziemy uroczystość obłóczyn ministrantów i lektorów w nowe stroje liturgiczne. Serdecznie dziękuję sponsorom za pomoc w zakupieniu strojów liturgicznych.

6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek dla chrześcijan prześladowanych w Sudanie.

7. W gablocie wywieszony jest program pielgrzymki do Wilna, którą organizuje parafia Skrzebowa.

8. Polecam prasę katolicką : Opiekuna i Gościa Niedzielnego oraz „Nowe odgłosy dzwonów”. U ministrantów i w zakrystii są do nabycia kalendarze diecezjalne na przyszły rok.  Cena 3zł. Ofiary są przeznaczone jak każdego roku na Seminarium Duchowne w Kaliszu. U ministrantów do nabycia wspaniała książka „Dlatego święty” autorstwa Ks. Sławomira Odery postulatora w procesie beatyfikacyjnym Jana Pawła II. Cena 15 zł. U ministrantów do nabycia płyta z pieśniami maryjnymi w wykonaniu O. Mariusza paulina, który był u nas z Obrazem – pamiątka peregrynacji Obrazu Matki Bożej. Cena 25 zł. W kruchcie jest do nabycia dwumiesięcznik „ Miłujcie się”. Ofiara dobrowolna.

.