Aktualności

Zmarł ks. Marek Kulawinek – Proboszcz parafii Górzno, Szczury

W sobotę rano zmarł ks. Marek Kulawinek, – Proboszcz parafii Górzno, Szczury

Ks. Marek Kulawinek od lipca był proboszczem dwóch parafii: w Szczurach i Górznie. Poprzednio duszpasterzował w parafii w Brzeziu.  W czwartek (22.11) został poddany operacji guza na mózgu. Zmarł w sobotę rano w szpitalu w Bydgoszczy.

(fot. Radio Rodzina Kalisz)

Pogrzeb ks. Marka Kulawinka odbędzie się w środę 28 listopada w kościele parafialnym w Godzieszach Wielkich o godz. 11.00.

Wcześniej, we wtorek 27 listopada o godz. 19.00 wprowadzenie ciała kapłana do kościoła w Szczurach. Kościół otwarty będzie od godz. 18.00. O godz. 19.00, po wprowadzeniu trumny, odprawiona zostanie msza święta. Po nabożeństwie ciało ks. Marka przewiezione zostanie do Godziesz.

Zdjęcia i wspomnienia: http://www.facebook.com/events/194034744066545/

.