Aktualności

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom Rynku 4-9. Za tydzień proszę o sprzątanie mieszkańców Rynku 10-20

2. dziś skadka na remonty

3. Nabożeństwa Różańcowe dla Dzieci o godzinie 17.00. Różaniec dla Młodzieży i Dorosłych po Mszy Świętej wieczornej

4. Jutro Wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej. Po Mszy Św. Spotkanie Apostolstwa Miłosierdzia.

5. We wtorek po Mszy Św. Spotkanie Rady Duszpasterskiej.

6. W środę Święto NMP Różańcowej. O godzinie 16.00 zapraszam na Spotkanie Żywego Różańca. O 17.30 Poświęcenie Różańców Dzieci Komunijnych i Nabożeństwo Różańcowe dla wszystkich i Nowenna do MBNP. Po Mszy Św. Spotkanie Rady Parafialnej.

7. W czwartek po Mszy Świętej Spotkanie Biblijne.

8. W piątek po Mszy Św. Katecheza Przedmałżeńska nr 12.

9. Za tydzień Dzień Papieski. Po Mszach Świętych zbiórka ofiar na Fundusz Stypendialny dla ubogiej i zdolnej Młodzieży.

10. Polecam czasopisma katolickie: Opiekun, Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Niedziela. W Zakrystii można kupić Modlitewnik Jana Pawła II i piękne wydanie pod tytułem „Najpiękniejsze polskie modlitwy” z płytą z rozważaniami Jana Pawła II po 10zł.

11. Przyjmuję już Wymienianki.

.