Aktualności

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.07.2012r.

1. Z racji wspomnienia św. Krzysztofa po wszystkich Mszach św. będzie poświęcenie pojazdów. Ofiary składane przy poświęceniu są przeznaczone na pomoc polskim misjonarzom w zakupie pojazdów na misje.

2. O godzinie 1500 w Skrzebowej na boisku przy kościele odbędzie się festyn parafialny. W imieniu ks. Proboszcza Rafała i parafian serdecznie zapraszamy do udziału.

3. W środę zapraszam na Mszę św. zbiorową do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i nowennę.

4. W sobotę proszę o posprzątanie kościoła następujące rodziny z ul. Pleszewskiej: Państwa Biegalskich, Franka, Ziętków, Kasałków, Kwaśniewskich, Kierzków, Nowaków, Pawlaków. Serdecznie dziękuje rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół.

5. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy w naszej parafii doroczny odpust ku czci Świętej Anny. Sumę odpustową o godzinie 1200 odprawi ks. Jacek Piekielny proboszcz z Jankowa Zaleśnego. Zapraszam asystę procesyjną, dziewczynki sypiące kwiaty oraz wszystkich parafian do licznego udziału w uroczystości odpustowej.

6. W ubiegłym tygodniu dokładnie w I rocznicę Nawiedzenia Matki Bożej w Jasnogórskiej Ikonie rozpoczęliśmy budowę nowej plebanii. Proszę o modlitwę o Boże błogosławieństwo dla tego dzieła i całej naszej parafii.

7. Polecam prasę katolicką: Opiekuna , Gościa niedzielnego oraz kolejny numer naszego parafialnego miesięcznika.

.